A0 centura București la nivel de autostradă
-
-
-
-
-
-
-
A0. Se închide breteaua spre Constanța pentru aproape o săptămână
Pentru a iesi spre Constanta, soferii vor trebui sa iasa initial in sens invers, pe A2 spre Bucuresti (nu va exista alta varianta acolo) si apoi sa intoarca spre Constanta folosind celelalte bretele ale nodului A0/A2.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cu 3 oameni + macaragiul la DN3 termină în Decembrie 2027.
Și când îmi amintesc ca unii se plângeau ca firmele chinezești nu sunt primite la licitații, ca ar fi adus milioane de muncitori și ar fi terminat cincinalul în 2 ani!! -
Pai tocmai de asta nu termina, statul nu a acceptat sa vina câteva sute de muncitori chinezi ( și bine a făcut) și importul temporar de echipamente că sa lucreze aia cum vor mușchii lor. Plus importuri fara taxe vamale pt materiale, plus neplata CAS cum cerusera initial.
Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.
Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.
With your input, this post could be even better 💗
Înregistrare Autentificare