In sfarsit o filmare in detaliu a descarcarii din A0 in DN1A la Buftea, unde se vede ca mai sunt de finalizat niste exproprieri si niste demolari pentru realizarea racordului cu DN1A, ca parte din Centura Buftea.
In ansamblu cred ca este posibila o deschidere la final de Septembrie a A0 intre DN1 si DN1A, urmata de deschiderea tronsonului pana in DN7 la final de an, urmand ca sectorul DN7 - A1 sa ramana pentru primavara lui 2027.
https://www.youtube.com/watch?v=8lWAHgOfaf0