intreb pentru ca nu ma pricep: aici e o redresare/corectie de la proiectarea initiala sau deja a inceput sa se farmiteze betonul?

A
Deconectat
Best posts made by andresen
-
RE: A3 București-Brașov-Cluj Napoca-Borș și A10 Sebeș-Turda
Latest posts made by andresen
-
RE: A3 București-Brașov-Cluj Napoca-Borș și A10 Sebeș-Turda
intreb pentru ca nu ma pricep: aici e o redresare/corectie de la proiectarea initiala sau deja a inceput sa se farmiteze betonul?
